До ГК «Нафтогаз України» можна підключитися у сервісних центрах Херсонрегіонгазу

ПОН 16 січня 2021

Для підключення нових споживачів у Херсоні та області Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з ТОВ «Херсонрегіонгаз». Подати заяву на приєднання до ГК «Нафтогаз України» відтепер можна у головному офісі Херсонрегіонгазу за адресою: м.Херсон, вул. Михайлівська (Петренка), 18 (08.00–17.00, понеділок–п’ятниця). Із 20 січня для обслуговування клієнтів будуть доступні також сервісні центри компанії в області:

м. Нова Каховка, вул. Дружби (Дзержинського), 33А (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Олешки, вул. Гвардійська, 91 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Гола Пристань, вул. Ларіонова, 134 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Берислав, пров. Промисловий, 1 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Каланчак, вул. Херсонська, 70 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Каховка, вул. Козацька, 4 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Чаплинка, вул. Попова, 55 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Скадовськ, вул. Джарилгацька (Комсомольська), 163-а (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Велика Олександрівка, вул. Комунальна, 38 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
м. Генічеськ, вул. Соборна, 198 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Білозерка, пров. Чаленко, 1 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)
смт Високопілля, вул. Свободи (Леніна), 42 (08.00–17.00, понеділок–середа, п’ятниця)

Станом на сьогодні усіх побутових споживачів газу на Херсонщині, які ще не обрали собі постачальника, обслуговує ГК «Нафтогаз України» як постачальник газу «останньої надії» (ПОН). Попередній постачальник ТОВ «Херсонрегіонгаз» із 1 грудня 2020 року припинив постачати блакитне паливо населенню через значну заборгованість споживачів та, як наслідок, відсутність коштів для закупівлі газу. Згідно з нормами, тривалість постачання природного газу від ПОН обмежена за терміном, тому до 29 січня 2021 року клієнти ПОН у Херсонській області мають обрати нового ринкового постачальника та перейти на постійне газопостачання.

Нагадуємо, приєднатися до Газопостачальної компанії усі охочі також можуть онлайн – на сайті gas.ua, через web-версію Приват24 (розділ «Послуги/Комунальні постачальники»), або офлайн – у мережі банку ПУМБ, а з 18 січня – у відділеннях Ощадбанку. Щоб змінити компанію, споживачу достатньо надіслати обраному постачальнику газу заяву на приєднання, вказати EIC-код («персональний газовий номер», який можна знайти на попередніх платіжках або дізнатись у ТОВ «Херсонрегіонгаз» або АТ «Херсонгаз») та надати копії паспорта, ІПН та документа, що засвідчує право власності на житло.

Ціна газу від ГК «Нафтогаз України» як ринкового постачальника – 7,22 грн/куб.м у січні, що в середньому до 40% вигідніше, ніж пропозиції більшості компаній на ринку. Вартість блакитного палива від постачальника «останньої надії» у грудні становила 6,77 грн/куб.м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу), а в січні становить 7,65 грн/куб.м. Усі клієнти ПОН отримають платіжки з нарахуваннями за газ відповідно до тарифу, а також вказаними реквізити, за якими потрібно здійснити платіж у будь-якому банку, у відділеннях Укрпошти або ж онлайн – на сайтах платіжних систем Portmone,EasyPay, Приват24. Оплату послуги розподілу газу (доставки) та передачу показників своїх лічильників споживачі продовжують здійснювати АТ «Херсонгаз». 

Постачальник «останньої надії» — це страховка, яка дозволяє споживачу не залишитися без газу у разі, якщо попередній постачальник не може забезпечити клієнтів блакитним паливом. Серед причин, за яких побутові клієнти переходять на обслуговування ПОН: банкрутство або ліквідація постачальника; призупинення або анулювання ліцензії постачальника; відсутність клієнта у реєстрах споживачів постачальників; випадки, коли постачальник не замовив для клієнта газ. Постачальник «останньої надії» як механізм страхування споживачів почав працювати з 1 серпня 2020 року. Для обрання компанії, яка виконуватиме функції ПОН, було проведено урядовий конкурс серед постачальників. Переможцем стала Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Консультацію щодо діяльності ПОН можна отримати за телефоном: +380 44 300 26 15. Дзвінки приймаються у робочі дні з 09:00 до 18:00

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 28 жовтня 2021

Бюджетні організації не залишаться без природного газу на час підключення до нового постачальника

З метою уникнення випадків відсутності постачальника та забезпечення стабільного постачання природного газу бюджетним організаціям  Постановою КМУ від 25 жовтня 2021 р. №1102  встановлено, що усі бюджетні організації (у значені Бюджетного кодексу України), заклади охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо) та заклади охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) у разі відсутності постачальника будуть автоматично переводитись на постачання природного газу до постачальника «останньої надії».

Новини 27 жовтня 2021

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поспілкувався з працівниками контакт-центру ГК «Нафтогаз України» в Кропивницькому

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Кіровоградську область 26 жовтня відвідав контакт-центр ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

ПОН 26 жовтня 2021

Ціна на газ для споживачів «останньої надії» у жовтні та листопаді становитиме 7,96 гривень

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН), отримають платіжки за жовтень та листопад з ціною 7,96 грн за куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).  Така ціна  була затверджена Постановою №1102, від 25 жовтня 2021 року й діє до 1 грудня 2021 року. Надалі, клієнти ПОН протягом 60 днів мають обрати ринкову газову компанію та укласти з нею договір, щоб отримати стабільну ціну на газ.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного