ГК «Нафтогаз України» реалізувала можливість кредитування купівлі та встановлення енергоефективного газового обладнання

Енергоефективність 28 серпня 2021

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з партнерами пропонує вигідні та зручні кредити для модернізації системи опалення у квартирах та будинках побутових клієнтів – споживачів газу. Клієнти отримали можливість кредитування для придбання та встановлення нових високоефективних котлів у рамках співпраці ГК «Нафтогаз України» із банками-партнерами ― ПУМБ, Ідея Банк та Ощадбанк.

Щоб отримати кредит на сучасне газове обладнання, яке допоможе знизити споживання газу та заощаджувати кошти, достатньо виконати три прості кроки.

1.

Клієнт має звернутися до контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами: +38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88. Працівник контакт-центру за кожним індивідуальним запитом оформлює заявку клієнта та передає її технічним фахівцям ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» (Група Нафтогаз). Протягом кількох днів команда ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» повторно зв’язується з клієнтом для уточнення додаткових деталей та здійснює ознайомчий виїзд до клієнта для розрахунку вартості модернізації газового обладнання.

2.

Ознайомившись з кошторисом, клієнт через працівника ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» може залишити заявку на оформлення кредиту в одному з трьох банків-партнерів. Після цього з клієнтом зв’яжеться обраний банк і детально розповість про умови кредитування та додаткові переваги.

3.

Підписання Договору на кредит відбувається комфортним для клієнта способом: працівник обраного банка-партнера узгодить з клієнтом зручний час та місце і відправить кур’єра з Договором для підписання або запросить для підписання до найближчого відділення банку.

Кожен банк-партнер надає можливість оформлення кредиту на купівлю та встановлення сучасного газового обладнання на суму до 100 тис. грн та терміном до двох років. Водночас кожен банк пропонує пільгові умови, за яких клієнт не оплачує додаткові відсотки за кредитом. Це дозволяє купити необхідне газове обладнання вже зараз і протягом пільгового періоду виплатити суму частинами без переплат. Тож вже цієї зими клієнти зможуть відчути всі переваги модернізації газового обладнання: економія газу та зменшення витрат, підвищення безпеки та забезпечення комфортної експлуатації обладнання. Звертаємо увагу: пільговий період та умови оформлення кредиту для кожного клієнта індивідуально уточнює працівник обраного банку-партнера після оформлення заявки на отримання кредиту.

Нагадаємо, з червня місяця ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує клієнтам сучасні енергосервісні послуги, які допомагають заощаджувати кошти на опаленні й підвищувати комфорт та безпеку власного житла. Послуги з підвищення енергоефективності, які ГК «Нафтогаз України» надає спільно із ДП «Нафтогаз-Енергосервіс», дозволяють клієнтам знизити споживання газу на 30% та відповідно заощаджувати кошти. Одним із таких рішень є встановлення нових високоефективних котлів на вигідних умовах та в найкоротші терміни. Наразі послугою можуть скористатись власники квартир й індивідуальних будинків у Кіровоградській області. Згодом компанії планують масштабувати проект, тож замовити комплексні послуги з модернізації систем опалення зможуть домогосподарства в інших областях України.

Детальніше про це у нашому офіційному прес-релізі за лінком: https://gas.ua/uk/home/news/gk-naftogaz-ukrayini-proponuie-svoyim-kliientam-u-kirovogradskiy-oblasti-poslugi-z-modernizatsiyi-sistemi-opalennya-pid-klyuch

Поділитися в соцмережах:

Актуально

ПОН 01 грудня 2021

З 1 грудня побутові споживачі ПОН можуть стати клієнтами ГК «Нафтогаз України» автоматично

Таке рішення для побутових клієнтів, які не обрали ринкового постачальника й отримують газ від постачальника «останньої надії», стало можливим завдяки ухваленню та підписанню Закону України № 2553.

ПОН 17 листопада 2021

До уваги бюджетних організацій, які отримують газ від постачальника «останньої надії»

30 листопада 2021 року спливає пільговий період для бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної власності та закладів охорони здоров’я комунальної власності, які отримують газ за ціною 16,8 грн/куб. м з ПДВ від постачальника «останньої надії» (ПОН).

ПОН 17 листопада 2021

Постачальник «останньої надії» інформує споживачів газу про зміни в тарифі з 1 грудня 2021 року

Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН), повинні обрати та підключитися до ринкового постачальника до 1 грудня 2021 року. Усі клієнти ПОН протягом 60 днів мають змінити газову компанію та укласти з нею договір.

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного