Нафтогаз в умовах війни максимально полегшує умови постачання газу для своїх клієнтів

Новини 11 березня 2022

Компанія розуміє складнощі, з якими наразі стикаються як побутові споживачі, так і юридичні особи, і всіляко сприяє стабільному безперервному газопостачанню, аби в усіх бюджетних установах, багатоквартирних будинках, релігійних установах, приватних помешканнях та у промислових підприємств були газ, тепло та гаряча вода.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на термін дії воєнного стану в Україні спростила фінансові вимоги до майже 12 тисяч споживачів. Це дозволило близько 500 виробникам тепла та бюджетним організаціям залишитися клієнтами компанії, не зважаючи на заборгованість. Вони продовжують отримувати природний газ на вигідних умовах як відносно ціни, так і термінів оплати.

Компанія призупинила вимогу щодо надання безвідкличної безумовної банківської гарантії при постачанні газу, а також дію механізму договірного списання. Крім того, не застосовуватиметься право на дострокове розірвання в односторонньому порядку договорів про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ.

Щодоби компанія постачає споживачам біля 70 млн куб. м природного газу. "Нафтогаз Трейдинг" також розпочинає постачання газу для опалення приміщень, де розміщують вимушених переселенців.

Водночас компанія звертається до контрагентів з проханням докласти зусиль для вчасних розрахунків за газ. Нагадаємо, що обсяги постачання січня необхідно оплатити до 15 березня. Кошти необхідні для забезпечення безперебійного газопостачання та розрахунків з постачальниками газу, оператором ГТС та іншими підприємствами галузі.

Компанія забезпечує природним газом бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових компаній.

ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка постачає природний газ для 1,8 млн побутових споживачів по всій Україні, також робить усі необхідні кроки задля недопущення гуманітарної та виробничої кризи в регіонах. ГК «Нафтогаз України» не буде застосовувати жодних штрафів, тим паче відключень клієнтів від газопостачання в період війни. Проте після закінчення війни буде необхідно сплатити за об’єми газу, спожиті за цей період.

Якщо особа має статус переселенця, відповідно, фактично не проживає за адресою, за якою укладений договір на газопостачання та не споживає газ, вона має повідомити свого оператора ГРМ про припинення споживання  та зафіксувати показання лічильника на цей момент для уникнення нарахування спожитого об’єму за нормою.

У зв’язку з поширенням неправдивої інформації в регіонах, де йдуть бойові дії і присутні диверсійні групи, про начебто підвищення ціни на газ, компанія наголошує, що не вносила жодних змін у тарифний план «Фіксований», який для побутових споживачів діє до 30 квітня 2022 року. Наразі всі клієнти, як і раніше, за цим тарифним планом отримують газ за ціною 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Водночас ГК «Нафтогаз України» просить своїх клієнтів за можливості сплачувати рахунки, адже завдяки оплаті від населення підтримується сама можливість газопостачання. Окрім того, коли будь-який українець платить за комунальні послуги, частина цих грошей йде на підтримку обороноздатності держави, оскільки ГК “Нафтогаз України” входить до складу державної Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що всі цифрові  сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», як завжди, доступні для клієнтів. Контакт-центр продовжує щодня приймати звернення. За лютий від клієнтів ГПК «Нафтогаз України» надійшло понад 1,2 млн  платежів. Ми щиро вдячні кожному клієнту за відповідальне ставлення до оплати спожитого газу.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 27 червня 2022

Тариф на газ для побутових клієнтів залишається незмінним

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти вже отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Ціна актуальна та діє до 1 травня 2023 року.

Новини 24 червня 2022

​Нові клієнти можуть отримати роз’яснення ситуації у Оператора ГТС України

У ситуації, коли 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (де передача показань відбувається через клієнтський простір 104.ua) та ТОВ «Одесагаз-Постачання» газу не змогли виконувати свої функції з 1 травня 2022 року, понад 8,8 млн українських домогосподарств були автоматично переведені до надійної газопостачальної компанії «Нафтогаз України». 

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного