ГК «Нафтогаз України» запускає реферальну програму «Запроси друга» для своїх клієнтів

Новини 20 січня 2022

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам взяти участь у реферальній програмі «Запроси друга». Це перша така програма серед компаній, які надають комунальні послуги.

Метою Програми є можливість поділитися клієнтським досвідом з будь-ким, а також розбудова спільноти компанії.

Для того, аби взяти участь у Програмі, активному клієнту (амбасадору) ГК «Нафтогаз України» потрібно виконати наступні дії:

 • увійти в особистий кабінет на сайті https://my.gas.ua;
 • ознайомитися з умовами Правил на сторінці Програми;
 • надіслати отримане унікальне посилання для участі будь-якому потенційному клієнту.

За правилами Програми, новий та чинний клієнти, які виконають усі умови, отримають знижку на природний газ у розмірі 50 гривень (з урахуванням ПДВ). Основні умова – приєднання нового клієнта має відбутись з використанням унікального посилання та споживання ним від 5 м куб газу. Кількість нових клієнтів, яких може привести існуючий учасник за своїм унікальним посиланням, не обмежується.

Детальну консультацію з приводу участі можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

 • (066) 300 2 888;
 • (098) 300 2 888;
 • (093) 300 2 888.

Нагадаємо, що станом на січень 2022 року клієнтами ГК «Нафтогаз України» є 1,8 млн українських домогосподарств.

Довідка

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує для своїх клієнтів одні з найвигідніших цін на блакитне паливо. Ціна газу в рамках тарифного плану «Фіксований» - одна з найвигідніших серед постачальників.

Правила Програми є пропозицією (офертою) компанії, при акцептуванні якої клієнт погоджується із зазначеними умовами. Реферальна програма не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 квітня 2023

ГК «Нафтогаз України» продовжує відкривати Центри підключень та надання послуг разом з авторизованими регіональними партнерами

Продовжує відкривати Центри підключень та надання послуг для забезпечення клієнтів якісним і зручним сервісом разом з авторизованими регіональними партнерами.

Новини 24 березня 2023

Клієнти «Криворіжгазу» та «Харківміськгазу» переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Криворіжгаз» та АТ «Харківміськгаз» до Групи Нафтогаз, усі клієнти  будуть отримувати сервіси обліку від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного