Нафтогаз закликає українські ЗМІ втриматися від поширення неправдивої інформації

Новини 26 серпня 2022

Низка популярних засобів масової інформації опублікувала однаковий матеріал із заголовком «"Нафтогаз" обманює українців на десятки мільйонів гривень у нарахуваннях за газ».

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» публічно заявляє, що ця інформація маніпулятивна та неправдива. На нашу думку, такі публікації мають ознаки замовності та навмисної дискредитації газопостачальної компанії. Ба більше, вони порушують загальноприйняті стандарти журналістики — точність, достовірність, відокремлення фактів від суджень і припущень, баланс думок.

Наголошуємо, що, формуючи рахунки за спожитий газ, ГК «Нафтогаз України» використовує дані лише з інформаційної платформи Оператора газотранспортної системи України. Показання лічильників — це відповідальність операторів газорозподільних мереж (ГРМ), на що компанія неодноразово звертала увагу медіа та споживачів.

ГК «Нафтогаз України» переконана, що під час воєнного стану необхідно уникати будь-яких неперевірених тверджень, що можуть зашкодити економічній стійкості країни. Натомість ми спостерігаємо за тим, як деякі медіа шукають «масовку» для створення дискредитаційних матеріалів і сюжетів.
                                                                                 Журналіст телеканалу «Рівне 1»

Просимо засоби масової інформації бути максимально виваженими, поширюючи соціально чутливу інформацію.

Закликаємо редакції українських медіа дотримуватися принципів журналістської етики. Рекомендуємо надсилати інформаційні запити перед підготовкою матеріалів. Пресслужба ГК «Нафтогаз України» відкрита до співпраці.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 грудня 2022

Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Новини 23 листопада 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. 

Новини 01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

З 1 по 30 листопада 2022 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з соціально-важливою платіжною системою EasyPay розігрують 100 грн для усіх клієнтів, які оплатять рахунок за спожитий газ.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного