ГК «Нафтогаз України» забезпечить газом мешканців Луганської області та міста Маріуполь, які залишилися без постачальника через бойові дії

Новини 18 березня 2022

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» буде надавати послуги постачальника «останньої надії» всім побутовим споживачам АТ ЛУГАНСЬКГАЗ і ПАТ МАРІУПОЛЬГАЗ.

Звертаємо увагу клієнтів цих підприємств на те, що всі, хто отримує газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), будуть підключені до річного тарифного плану «Фіксований» з найвигіднішою ціною на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Підключення відбудеться за три робочі дні відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 9 грудня 2021 року.

Нагадаємо, що ПОН — це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням у клієнтів, які раптово залишилися без постачальника. За результатами урядового конкурсу функцію ПОН тимчасово виконує ГК «Нафтогаз України».

Консультацію щодо зміни постачальника газу можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

+38 066 300 28 88
+38 098 300 28 88
+38 093 300 28 88

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 27 червня 2022

Тариф на газ для побутових клієнтів залишається незмінним

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти вже отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Ціна актуальна та діє до 1 травня 2023 року.

Новини 24 червня 2022

​Нові клієнти можуть отримати роз’яснення ситуації у Оператора ГТС України

У ситуації, коли 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (де передача показань відбувається через клієнтський простір 104.ua) та ТОВ «Одесагаз-Постачання» газу не змогли виконувати свої функції з 1 травня 2022 року, понад 8,8 млн українських домогосподарств були автоматично переведені до надійної газопостачальної компанії «Нафтогаз України». 

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного