ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Новини 23 листопада 2022

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. Це проєкт Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» спільно з фінансовим сервісом NovaPay, що входить до групи компаній Нова пошта.

Нові послуги доступні у відділеннях Нової пошти у селищах і районних центрах України. Повний перелік можна знайти за посиланням.

«Створення зручних точок обслуговування клієнтів у короткий проміжок часу та в умовах воєнного стану — одне з пріоритетних завдань для ГК «Нафтогаз України». Незважаючи на всі виклики в країні, наша команда докладає максимум зусиль для покращення сервісу й створення унікального досвіду взаємодії з компанією. Спільно із нашими партнерами ми масштабували нашу співпрацю, щоб у найвіддаленіших районах країни кожен мав можливість розв’язати газові питання. Для нас комфорт і зручність клієнтів — це стандарт обслуговування», — наголосив директор ГК «Нафтогаз України» Сергій Бєляєв.

Після перевірки особи, оператор-касир сформує та роздрукує клієнту необхідний документ.

Нагадуємо, що Нафтогаз і Нова пошта рік тому запустили пілотний проєкт із підписання договору на зміну постачальника газу у відділеннях Полтавської області.

*Послуги надаються засобами ТОВ «НоваПей Брокер» (код ЄДРПОУ 44320372; входить до небанківської фінансової групи NovaPay) на підставі договору з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» від 18.05.2021 № 160/21.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 23 січня 2023

Абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України»

Новини 13 січня 2023

ГК «Нафтогаз України» запускає платформу з продажів техніки та приладів tech.gas.ua

Починаємо цей рік з нового диджитал сервісу для українців від Нафтогаз!

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» залишається надійним постачальником блакитного палива для більшості українців. 

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного