13 квітня 2021

Що потрібно знати про новий річний тарифний план «Фіксований»

Уже з 1 травня 2021 року клієнти будуть автоматично переведені на новий річний тарифний план. Такі нововведення є обов’язковими для всіх постачальників відповідно до Постанови №572 від 07.04.2021 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Читати більше
Новини 29 квітня 2021

Кількість заявок на приєднання до ГК «Нафтогаз України» зросла у 5 разів

ГК «Нафтогаз України» підрахувала, що кількість щоденних заявок на приєднання до компанії зросла у п’ять разів. Окрім регіонів, які обслуговує постачальник «останньої надії», найбільше нових заявок Газопостачальна компанія отримала з Одеської, Закарпатської та Тернопільської областей.

Новини 28 квітня 2021

ГК «Нафтогаз України» звернулася до АМКУ щодо порушення умов чесної конкуренції

ТОВ «Регіональна Газова Компанія» (РГК), що надає офіційний канал комунікації операторів ГРМ із клієнтами — електронні сервіси під брендом «104», — використало його для надсилання споживачам газу повідомлення рекламного характеру із закликом стати клієнтами постачальників, що працюють під торговою маркою «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Новини 25 квітня 2021

ГК «Нафтогаз України» запропонувала одну з найвигідніших цін серед річних тарифних планів постачальників

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, компанія ГК «Нафтогаз України» з 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований». Компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Новини 22 квітня 2021

ГК «Нафтогаз України» автоматизувала процес перевірки права власності для нових клієнтів

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжує працювати над діджиталізацією послуг та оптимізацією бізнес-процесів. Компанія здійснила інтеграцію з державними реєстрами речових прав на нерухоме майно. Це дозволило пришвидшити та автоматизувати процес перевірки права власності у заявках-приєднаннях нових клієнтів.

Новини 20 квітня 2021

Обрано переможців акції з EasyPay, кожен з яких отримав 200 грн кешбеку

Із 1 по 31 березня 2021 року всі користувачі, які оплатили рахунки від ГК «Нафтогаз України» через  EasyPay в Особистому кабінеті на my.gas.ua брали участь у розіграші ста кешбеків у розмірі 200 гривень. Сто переможців було визначено 13 квітня за допомогою онлайн-платформи random.org 

Новини 14 квітня 2021

ГК «Нафтогаз України» звернулася до АМКУ та правоохоронних органів щодо порушення прав інтелектуальної власності

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України») звертає увагу клієнтів, що не має жодного відношення до діяльності компанії ТОВ «Нафтогаз Постачання». 

  Letter

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного