ГК «Нафтогаз України» повноцінно виконує свої функції в умовах воєнного стану

Новини 22 серпня 2022

В умовах повномасштабної війни Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжує виконувати всі функції на більшості території України. Команда Нафтогазу забезпечує енергетичну стійкість безперебійним постачанням газу для понад 12,3 млн домогосподарств. Ми дбаємо про кожного клієнта щодня попри всі виклики та загрози.

Втримали ціну 7,96 грн/м³

Навесні ГК «Нафтогаз України» не змінила ціну на газ для своїх клієнтів. Компанія втримала довоєнний тариф — один з найвигідніших у важкий для країни час. Ба більше, ціна 7,96 грн/м³ була встановлена для постачальника «останньої надії», функції якого виконує Нафтогаз.

Забезпечили газом понад 10 млн українських домогосподарств, які лишилися без постачальника

З 1 травня 2022 року до реєстру ГК «Нафтогаз України» підключені понад 10 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН). Ідеться про колишніх клієнтів 18 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», ТОВ «Одесагаз-Постачання», ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ» та ТОВ «Тернопільміськгаз». Станом на серпень 2022 переважна частина споживачів в Україні отримують газ від Нафтогазу.

Продовжуємо поставляти газ на окремі окуповані території

Українці, які залишилися у своїх домівках на тимчасово окупованих територіях, отримують газ від Нафтогазу. Для компанії це принципова позиція, адже ми завжди відстоюємо інтереси своїх клієнтів. Наприклад, продовжуємо постачати блакитне паливо на Херсонщину, а це 270 тис. клієнтів. Ми не допустимо жодних штрафів, а тим паче відключень від газу наших людей.

Консультуємо клієнтів, які перебувають в окупації, щодо розв’язання газових питань

Незважаючи на воєнний стан й активні бойові дії в низці областей України, ГК «Нафтогаз України» вживає всі можливі заходи для постачання природного газу на об’єкти газопостачання та забезпечення побутових потреб населення, у тому числі на тимчасово окупованих територіях.

Контакт-центр надає актуальну інформацію про передачу показань та оплату для тамтешніх споживачів газу. Також ми збираємо дані про зруйновані домогосподарства, щоб підтримати населення та державу в цей складний час. Звертаємо увагу, що компанія не надсилає рахунки клієнтам з Донецької, Луганської, Херсонської, частини Харківської та Запорізької областей через окупацію та бойові дії.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» наголошує, що стабільне газопостачання було та залишається основною метою нашої діяльності.

Працюємо заради перемоги!

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 07 грудня 2022

Акція від Portmone для клієнтів ГК «Нафтогаз України»: сплачуйте рахунок і вигравайте дві тисячі кубометрів газу*

Сервіс онлайн платежів Portmone оголошує розіграш серед клієнтів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Переможці акції зможуть виграти від 100 до 2000 кубометрів газу*. Розповідаємо деталі та умови участі.

Новини 23 листопада 2022

ГК «Нафтогаз України» збільшує перелік послуг у відділеннях Нової пошти

Відтепер клієнти Газопостачальної компанії  «Нафтогаз України» можуть у відділеннях Нової пошти отримати акт звірки, рахунок на оплату заборгованості та сформувати довідку про відсутність заборгованості. 

Новини 01 листопада 2022

Повертаємо 100 грн за оплату газу з платіжною системою EasyPay

З 1 по 30 листопада 2022 Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з соціально-важливою платіжною системою EasyPay розігрують 100 грн для усіх клієнтів, які оплатять рахунок за спожитий газ.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного